Termex

O firmie

         Od 1989 roku oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej, montażu, konserwacji i naprawy instalacji klimatyzacyjnych, kurtyn powietrznych oraz ogrzewania nadmuchowego i promiennikowego. Nasza oferta jest adresowana zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych oraz instytucji. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiodących producentów urządzeń. Posiadamy ponad 20letnie doświadczenie w branży klimatyzacji, ogrzewania, kurtyn powietrznych, osuszania, nawilżania i oczyszczania powietrza. Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą z uprawnieniami, profesjonalnymi narzędziami oraz flotą pojazdów. Dokładamy wszelkich starań do najwyższej jakości świadczonych przez nas i naszych partnerów usług, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

        Fachowe doradztwo, profesjonalizm oraz szeroki wybór najwyższej jakości renomowanych urządzeń pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Młody, silny i dynamiczny zespół wnosi nieszablonowe myślenie, dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta, fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym, jak i wykonawczym.

        Jeżeli nie znalazłeś szukanego produktu to nie znaczy, że nie mamy go w ofercie - ponad 7tys. produktów w najlepszych negocjowanych cenach na zapytanie ofertowe.

       Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt, nasi konsultanci z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Jesteśmy uczestnikiem programu:

Logo Rzetelna Firma

Copyright © Termex | 2020