Termex

O firmie

Od 1989 roku oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej, montażu, konserwacji i naprawy instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych, kurtyn powietrznych oraz ogrzewania nadmuchowego i promiennikowego. Nasza oferta jest adresowana zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych oraz instytucji. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem wiodących producentów. Posiadamy ponad 20letnie doświadczenie w branży klimatyzacji, ogrzewania, kurtyn powietrznych, osuszania, nawilżania i oczyszczania powietrza. Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, profesjonalnymi narzędziami, flotą pojazdów, własnym zapleczem serwisowym i magazynowym oraz niezbędnymi uprawnieniami. Dokładamy wszelkich starań do najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

Nasi pracownicy systematycznie odbywają szkolenia montażu i serwisu urządzeń, a fachowe doradztwo i dobór urządzeń pozwala na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Młody, silny i dynamiczny zespół wnosi nieszablonowe myślenie, dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta, fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym, jak i wykonawczym.

Jeżeli nie znalazłeś szukanego produktu to nie znaczy, że nie mamy go w ofercie - ponad 5tys. produktów w najlepszych negocjowanych cenach na zapytanie ofertowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt, nasi konsultanci z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Jesteśmy uczestnikiem programu:

Logo Rzetelna Firma

Copyright © Termex | 2020